دانلود کتاب آیلتس

Apadana IELTS Books

دانلود کتاب آیلتس

چه کتابی بخونم؟؟؟

به دلیل گستردگی زیاد مطالب و مهارت های بسیاری که برای آمادگی آزمون آیلتس نیاز است, استفاده از کتاب های جانبی و کمک آموزشی در کنار کتاب های درسی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در طول سال های اخیر, کتاب های بسیاری در زمینه آمادگی آزمون آیلتس در دنیا چاپ شده و در دسترس شما قرار گرفته اند. کتاب هایی که برخی با آموزش و تمرین مهارت ها سعی بر این دارند تا مهارت ها و تکنیک های لازم برای شرکت در آزمون را تقویت کنند و برخی دیگر با تمرکز بر روی لغات یا گرامر به شما کمک می کنند تا سطح زبان خود را به نمره ی مورد نظر خود در آزمون نزدیک کنید.در این بین کتاب هایی که نمونه ی سوالات و تست های آیلتس مشابه سازی شده نیز در اختیار شما قرار می دهند بسیار بسیار کاربردی و مهم هستند.

مهم ترین نکته در انتخاب کتاب مناسب از بین انتخاب های موجود در بازار توجه به این نکته است که همه ی این کتاب ها قابل اطمینان نبوده و گاها برخی از آن ها با آموزش نکاتی  قدیمی, غیر اصولی, و نادرست آسیب هایی جبران ناپذیر به زبان آموزان وارد می کنند. بنا بر این انتخاب کتاب های قابل استناد و اطمینان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این انتخاب می بایست به ناشر, نویسنده و موارد بسیاری توجه نمود که گاهی از حوصله و حیطه ی شناخت شما خارج است.

از این رو, تیم آموزشی ما پس از سال ها تجربه و آنالیز کتاب ها و منابع گوناگون، بهترین کتاب ها و منابع کمک آموزشی را  در زمینه های مختلف انتخاب کرده و با بهترین کیفیت در این بخش از وبسایت در اختیار شما عزیزان قرار داده است. امیدواریم تا با استفاده و مطالعه آن ها بتوانید به آمادگی بهتری دست پیدا کنید.

اسکرول به بالا
Scroll to Top