کتاب تست آیلتس

کتاب تست آیلتس

یکی از مهم ترین موارد در آمادگی برای شرکت در آزمون IELTS آشنایی با ساختار آزمون, انواع سوالات و انجام تست های تمرینی در همه ی بخش ها مانند Reading , Listening , Speaking و Writing  می باشد. از آنجایی که کتاب  تست آیلتس غیر استاندارد  نه تنها به آمادگی شما برای شرکت در آزمون آیلتس کمک نمی کنند, بلکه آسیب های جبران ناپذیری به روند یادگیری شما وارد می کنند و باعث می شوند که تکنیک ها و استراتژی ها مفید واقع نشده و اطمینان شما به آنها از بین برود،  دسترسی به نمونه سوالات و تست های قابل استناد و استاندارد اهمیت بسیار بسیار ویژه ای پیدا می کنند. از این رو, استفاده از سایت ها یا کتاب های تست درجه ۲ و ۳ به هیچ عنوان به شما زبان آموزان عزیز توصیه نمی شود. در بین تمام کتاب ها و منابع ای که نمونه سوالات IELTS را جمع آوری کرده اند, تنها برخی از آنها تایید شده هستند که در ادامه به معرفی و ارائه اصلی ترین کتاب ها در این دسته خواهیم پرداخت.

مجموعه کتاب های تست آیلتس کمبریج
CAMBRIDGE  IELTS

 

Cambridge IELTS books

یکی از مهم ترین موارد در آمادگی برای شرکت در آزمون IELTS آشنایی با ساختار آزمون, انواع سوالات و انجام تست های تمرینی در همه ی بخش ها مانند Reading , Listening , Speaking و Writing  می باشد. از آنجایی که تست های غیر استاندارد  نه تنها به آمادگی شما برای شرکت در آزمون آیلتس کمک نمی کنند, بلکه آسیب های جبران ناپذیری به روند یادگیری شما وارد می کنند و باعث می شوند که تکنیک ها و استراتژی ها مفید واقع نشده و اطمینان شما به آنها از بین برود. دسترسی به نمونه سوالات و تست های قابل استناد و استاندارد اهمیت بسیار بسیار ویژه ای پیدا می کنند.

 

آیلتس کرج
کمبریج آیلتس

در بین تمام کتاب هایی که نمونه سوالات IELTS را جمع آوری کرده اند, تنها برخی از آنها تایید شده هستند. مجموعه کتاب های Cambridge IELTS از جمله معتبر ترین این کتاب ها هستند که توسط انتشارات کمبریج منتشر شده اند. در ادامه با نکاتی در باره ی این کتاب های بسیار مفید و مهم آشنا خواهید شد.

هر سال یک نسخه جدید از کتاب های Cambridge IELTS چاپ می شود و تا کنون ۱۵ نسخه از این کتاب ها در دسترس متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس قرار گرفته است. لازم به ذکر است که تا کتاب ۱۰ این مجموعه, هر نسخه شامل ۴ تست آکادمیک و ۲ تست جنرال بود و در مجموع ۶ تست را در اختیار سزابان آموزان قرار می داد. حال آنکه از کتاب ۱۱ به بعد شما می توانید با توجه به آزمون مورد نظر خود, نسخه ی آکادمیک یا جنرال این کتاب ها را تهیه کنید که هر کدام شامل ۴ تست کامل آیلتس می باشند.

تیم آموزشی آپادانا با گرد آوری و ارائه  نسخه های بسیار با کیفیت و اصلی این کتاب ها در این بخش از وبسایت آپادانا به شما کمک خواهد کرد تا با انجام دادن این تست ها مهارت های خود در بخش های چهار گانه آزمون آیلتس را سنجیده و از میزان پیشرفت خود آگاه شوید.

این کتاب ها با پوشش موارد زیر  تمام تمرین های مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس را در اختیار شما قرار می دهند:

۴ تست کامل برای کاندیدا های آزمون آکادمیک یا جنرال

معرفی آزمون و توضیح سیستم نمره دهی

پاسخ سوالات  و متن فایل های صوتی

پاسخنامه های قابل پرینت که به وسیله ی آنها انتقال جواب ها به پاسخنامه را تمرین کنید

فایل های صوتی برای بخش Listening

نمونه Writing های تصحیح شده به همراه نمره و نظر تصحیح کننده

Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب که یکی از بهترین و مهم ترین کتاب ها در زمینه آمادگی برای آزمون IELTS می باشد از دو بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول کتاب به آموزش اختصاص داده شده و در بخش دوم تست های استاندارد آیلتس شامل  هر ۴ مهارت Listening , Reading , Writing و Speaking در دسترس شما قرار داده شده است.

Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب برای متقاضیان شرکت در آزمون که سطح آنها در حد نمره ی ۴ و بالاتر است مفید بوده و با توضیح های ساده و کامل, بیان نکات ضروری و آموزش های اصولی به شما کمک می کند تا برای شرکت در آزمون Academic یا General آیلتس آمادگی لازم را به دست آورید. تمرین های این کتاب همه ی تیپ های سوالات مختلف را به صورت تفکیک شده پوشش می دهد و به شما این امکان را می دهد تا نقاط ضعف خود را تقویت کنید.

به کمک ۸ تست تمرینی رسمی گنجانده شده در این کتاب استراتژی ها و تکنیک های لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را فرا می گیرد.لازم به ذکر است که  اولین تست در این مجموعه شامل نکات و راهنمایی های قدم به قدم می باشد. در CD همراه این کتاب فایل های صوتی لازم برای تمرین های Listening و بخش تست های تمرینی و نیز فایل های ویدئو ای از نمونه های Speaking در دسترس شما قرار گرفته اند.

 

ویژگی های کلیدی این کتاب:
  • دامنه ای از تمرین های مهارتی کار آمد با تمرکز بر استراتژی های آزمون به شما کمک می کند تا نمره ی خود را افزایش دهید
  • ۸ تست رسمی تمرین کافی برای شرکت در آزمون را برای شما فراهم می کنند
  • پاسخ تشریحی و جامع سوالات به شما کمک می کنند تا ضعف های خود را برطرف کنید
  • مناسب برای همه ی زبان آموزان از سطح نمره ی ۴ به بالا
  • ویدئو های بخش Speaking به شما کمک می کنند تا برای این بخش دشوار آزمون IELTS بهتر آماده شوید
Official Cambridge Guide to IELTS دانلود
اسکرول به بالا
Scroll to Top