writing clinic

Writing clinic Apadana IELTS

 

رایتینگ کلینیک

در آزمون آیلتس بخشی که معمولا پایین ترین نمره را به خود اختصاص می دهد بخش نوشتاری می باشد و این امر در همه جای دنیا به ویژه در ایران صدق می کند.
دلایل مختلفی منجر به ضعف زبان آموزان و آزمون دهندگان در این بخش می شود. از جمله ی آن می توان به عدم آشنایی با ساختار انشاء مورد نظر تصحیح کنندگان آزمون نظیر پاراگراف بندی، ضعف در لغات مرتبط با موضوع، عدم آشنایی با موضوعات تکرارپذیر و مرسوم در آیلتس و نهایتا به نداشتن ایده و نظر و ضعف در ایده پردازی اشاره کرد.از این رو و با هدف بالا بردن مهارت نوشتاری زبان آموزانمان بوسیله از بین بردن این نقاط ضعف، مدتی است که دوره ای آنلاین به نام Writing Clinic در مجموعه آپادانا شروع شده است و با استقبال بی نظیری مواجه شده است. در ادامه به معرفی این دوره می پردازیم:دوره ی رایتینگ کلینیک در ۴ بخش تسک ۱ جنرال, تسک ۱ آکادمیک, تسک ۲ و بخش پاراگراف بوستر (که مخصوص زبان آموزان در لول های پایینتر بوده و بر مهارت پاراگراف نویسی تاکید دارد) برنامه ریزی شده است.

 

تسک ۲ (انشا نویسی)

در کل موضوعات کلی ای که در بخش speaking و writing آیلتس از آنها سوال پرسیده می شود محدود هستند و این موضوعات و سوالات تکرار پذیرند. پس با مطالعه آنها و نیز خواندن و نوشتن نمونه انشاء درباره آنها، می توانید نمره ی خود را در این بخش افزایش دهید.

هر دوره writing clinic شامل ۴ هفته می باشد و هر هفته بر یکی از موضوعات اصلی تمرکز می شود. شما می توانید با شرکت در ۴ دوره متوالی (۱۶ هفته) با ۱۶ موضوع اصلی آیلتس آشنا شوید.
هر هفته، به صورت روزانه و با توجه به موضوع انتخابی ، از روز شنبه بسته های آموزشی ای شامل لغات، مقاله، ویدئو های مرتبط (به منظور آشنایی شما با موضوع و سهولت ایده پردازی) نمونه انشاء و مواردی از این دست در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
روز جمعه هر هفته موضوع انشاء آیلتس مرتبط با topic بررسی شده در همان هفته برایتان فرستاده می شود و شما فرصت دارید تا ظرف مدت ۲ روز انشاء خود را تایپ کرده و برای ما ارسال کنید.
انشاء های ارسالی تصحیح شده و به همراه نمره و یک فایل مشاوره صوتی اختصاصی ارسال می گردد.

تسک ۱

پس انتخاب و نام نویسی در بخش مورد نظر خود (آکادمیک یا جنرال) دوره ی آنلاین رایتینگ تسک ۱ آغاز می شود. هر دوره ۴ هفته بوده و شما می توانید با شرکت در ۴ دوره متوالی با انواع تیپ سوالات در رایتینگ تسک ۱ جنرال (نامه نگاری) و یا آکادمیک(نمودار های تصویری) آشنا شده و جدا از نکات آموزشی در باره ی نحوه ی نوشتار با دریافت بسته هایی آموزشی شامل لغات, گرامر, نمونه سوال و نمونه های درست و قابل اطمینان به روند پیشرفت خود سرعت دهید. شرایط و قوانین شرکت در دوره های تسک ۱ مانند تسک ۲ می باشد که در بخش قبل برای شما توضیح داده شده است.

 

پاراگراف بوستر:

در این دوره ها نیز که شرایط آن ها مانند دوره های دیگر است, شما می بایست پس از دریافت بسته های آموزشی شامل لغات, گرامر, نمونه پاراگراف و ریدینگ و نیز آموزش پاراگراف نویسی در طول هفته و پس از مطالعه آنها اقدام به نوشتن یک پاراگراف با موضوع داده شده و نیز بازنویسی یک پاراگراف انتخاب شده از متن ریدینگ کنید . بدیهی است که نوشته ها ی شما تصحیح شده و برایتان ارسال می شوند تا شما بتوانید مشکلات خود را شناسایی کرده و نسبت به برطرف کردن آن ها در هفته های بعد اقدام کنید.

 

IELTS Karaj

نمونه رایتینگ تصحیح شده

آیلتس کرج آپادانا
اسکرول به بالا
Scroll to Top