کتاب های گرامر

کتاب های گرامر

آمادگی برای آزمون آیلتس مراحل مختلفی دارد. جدا از آشنایی با ساختار آزمون و یادگیری تکنیک ها و مهارت های لازم نظیر مدیریت زمان, انواع مختلف سوال ها و دانستن استراتژی های لازم برای پاسخگویی به آنها, برای موفقیت در IELTS ابتدا می بایست توانایی زبانی خود را افزایش دهید. پس از آنکه توانایی زبانی شما به نمره مورد نظرتان در آزمون آیلتس رسید, آنگاه می توانید با استفاده از مهارت ها و تکنیک های آزمون به نمره ی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

وقتی صحبت از افزایش سطح زبان عمومی به میان می آید , شاید مهم ترین بخش همان شناخت گرامر یا دستور زبان انگلیسی باشد. شما تنها با بالا بردن مهارت خود در گرامر زبان انگلیسی می توانید به بالا بردن نمره ی خود در آیلتس امیدوار شوید. زیرا که شناخت گرامری در همه ی بخش های آزمون نظیر Listening و Reading و به ویژه در بخش Speaking و Writing آزمون آیلتس بسیار بسیار حیاتی و کلیدی است. همانطور که می دانید, ۲۵ درصد نمره ی Writing و Speaking شما در IELTS به گرامر اختصاص دارد. به همین دلیل است که نه تنها درست نوشتن و حرف زدن از لحاظ گرامری (Accuracy) اهمیت دارد, بلکه با هدف گرفتن نمره ی ۷ و بالاتر در این بخش می بایست دامنه و تنوع ساختار های گرامری خود را افزایش دهید.

کتاب های بسیاری در زمینه ی آموزش گرامر چاپ شده اند که تیم ما در آپادانا قصد دارد تا بهترین و کارآمد ترین آنها را برای دستیابی به نمره ی مناسب آیلتس به شما معرفی کرده و آنها را در این بخش از وبسایت آپادانا در دسترس شما قرار دهد.

مجموعه کتاب های Destination
Grammar & Vocabulary

یکی از بهترین مجموعه های آموزش و تمرین گرامر مجموعه کتاب های Destination می باشند که در سه سطح مختلف از سطح متوسطه تا سطح پیشرفته را ارائه شده اند. در ادامه با برخی از ویژهگی های این کتاب ها آشنا خواهیم شد:

کتاب Destination یک کتاب بسیار خوب برای تمرین گرامر و لغت برای تمامی زبان آموزان در سطوح مختلف می باشد. ویژگی های اصلی این کتاب عبارتند از :

۲۸ درس گرامر
۱۴ درس لغت
۱۴ بخش مرور درس ها
۲ تست جامع
آموزش و تمرین های سیستماتیک برای تمامی ساختار های گرامری اصلی, لغات و حیطه های لغت -گرامر
جداول آموزشی واضح و کامل
دامنه ی گسترده ای از انواع تمرین ها
تاکید قوی بر مرور و تثبیت مطالب
یک بخش ضمیمه شامل حالت های بی قاعده افعال, لغات موضوعی,افعال دو بخشی, حالت های لغات و ترکیبات واژگان
پاسخنامه شامل پاسخ تمامی تمرین ها و ۷ تست با قابلیت پرینت کردن

دانلود کتاب destination

IELTS BAND 9 GRAMMAR SECRETS

کتاب IELTS BAND 9 GRAMMAR SECRETS یکی از کتاب هایی‌است که به صورت تخصصی در زمینه گرامر IELTS نوشته شده است و هدف آن بالا بردن مهارت دستوری شما در این آزمون با تمرکز ویژه بر بخش نوشتاری آزمون آیلتس می باشد. هرچند که افزایش سطح گرامر در همه ی مهارت های چهار گانه آیلتس به شما کمک چشم گیری خواهد کرد. در ادامه با برخی از ویژگی های این کتاب آشنا خواهیم شد:

این کتاب به شما کمک می کند تا در مهم ترین فاکتور زبانی برای رسیدن به نمره ی بالا در آزمون آیلتس که همان گرامر آکادمیک انگلیسی می باشد پیشرفت داشته باشید .

Grammar

در این کتاب نویسندگان به شما نشان خواهند داد چطور گرامر خود را به گرامری دقیق تر, پیشرفته تر و رسمی تر تبدیل کنید. آنها به شما کمک خواهند کرد تا جملات, پاراگراف ها و کل انشا IELTS Writing Task 2 را به گونه ای بنویسید که مصحح آیلتس را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این به شما آموزش داده خواهد شد که چطور از روش های گرامری استفاده کنید تا نوشتار شما از یک نوشتار معمولی روزمره به Writing نمره ۹ آیلتس آکادمیک تبدیل شود.

این کتاب شامل مثال ها, نمونه ها و راهکارهاییست که زبان آموزان بسیاری از آنها برای آمادگی آزمون آیلتس و یا آزمون های ورودی دانشگاه ها استفاده کرده اند. پس دست به کار شوید و نکات مخفی برای نمره ی ۹ آیلتس را یاد بگیرید.

اسکرول به بالا
Scroll to Top