من توسط يکي از دوستانم با آپادانا آشنا شدم. قبل از آن يک دوره فشرده يکساله زبان گذرانده بودم و مدتي هم به صورت خودآموز و پراکنده کار کرده بودم. قصد من آمادگي براي آزمون تافل بود و نياز به تقويت بخش اسپيکينگ داشتم. با وجود اين که تلاش هاي قبلي من در اين بخش بي نتيجه مانده بود و پيشرفتي نمي کردم، شرکت در کلاس مکالمه آزاد آموزشگاه آپادانا باعث جهش چشمگيري در اسپيکينگ و حتي رايتينگ من شد. علت آن انرژي و دقت زياد استاد کلاس بود. در هر جلسه ما هم به صورت گروه هاي دو و سه نفره و هم به صورت جمعي در کلاس تمرين مي کرديم. اين باعث مي شد که از جهات مختلف اسپيکينگ ما اصلاح شود. در تمام طول کلاس استاد به دقت به صحبت هاي ما گوش مي کرد و در پايان ايراد ها را همراه با مثال توضيح مي داد. موضوعات مورد بحث بسيار متنوع و جذاب و در عين حال کاربردي و جهت دار بودند. در کل از نظر من هر جلسه از کلاس بسيار مفيد و مفرح بود و من احساس نمي کردم در يک کلاس خشک و خسته کننده هستم. همچنين هزينه ي کلاس بسيار مناسب است و کيفيت آن در مقايسه با جاهاي ديگر بالاتر است. من اين کلاس را قويا به کساني که پايه ي زبان متوسطي دارند و ميخواهند مکالمه شان را تقويت کنند يا مي خواهند در آزمون هاي تافل و آيلتس شرکت کنند، توصيه مي کنم.

مریم لدنی
آیلتس کرج

چالش بزرگي که در ابتداي مسير زبان آموزي با آن برخورد کردم، پيدا کردن آموزشگاه زبان مناسب بود، اين مسئله وقت و انرژي زيادي از من گرفت تا آنجا که در طول يک سال در بازه هاي متفاوت در سه آموزشگاه مختلف ثبت نام کردم اما هيچ کدام از آنها در نظر من اصول و استانداردهايي را که از چنين موسسه اي انتظار داشتم برآورده نميکردند تا اينکه در نهايت وقتي با پيشنهاد يکي از دوستانم با آموزشگاه زبان آپادانا آشنا و در کلاسهاي آن حاضر شدم تفاوت آن با ساير موسسات مشابه را کاملا احساس کردم. دانش و تجربه اساتيد ، آموزش سيستماتيک ،سطح بندي مناسب زبان آموزان به گونه اي که همه افراد حاضر در هر کلاس به طور تقريبي دانش مشابهي از زبان دارند و همچنين استفاده مناسب از امکانات کمک آموزشي از جمله موارد مثبت و قابل توجهي هستند که من با حضور سه سال و نيمه ام در آموزشگاه آپادانا مي توانم از آنها نام ببرم.

حمید حسنی
آیلتس کرج

من در حال حاضردر موسسه آپادانا مشغول به يادگيري زبان مي باشم. فکر مي کنم که اين موسسه ويژگي هاي متمايزي نسبت به ساير موسسات دارد از جمله: برخورداري از استادان با معلومات و تجربه، کيفيت بالاي آموزش و بکارگيري جديدترين روشهاي آموزش زبان. تمامي اين ويژگي ها در کنار هم اين موسسه را از ساير موسسات متمايز مي کند.توصيه من به کساني که بدنبال تغيير در سطح زبان خود در مدت زماني کوتاه هستند، استفاده از دوره هاي آپادانا مي باشد.

آرمین نوری فر

اسلایدر گواهی ها