بانک سوالات اسپیکینگ

بانک سوالات اسپیکینگ

Speaking Question-Bank

بانک سوالات اسپیکینگ

در بخش Speaking یا همان مصاحبه ی آزمون IELTS که به صورت حضوری برگزار می شود, توانایی شما در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی سنجیده می شود. جدا از سنجش توانایی شما در بخش هایی مانند لغت, گرامر و تلفظ, یکی از مهم ترین فاکتور هایی که آزمون گیرنده به آن توجه خواهد کرد این است که شما چگونه ایده های خود را در مورد موضوع های مختلف در آزمون اسپیکینگ آیلتس پرداخته و چقدر خوب و منطقی به سوالاتی که از شما پرسیده می شود پاسخ می دهید. جدا از اینکه پاسخ شما می بایست درست و مربوط به سوال پرسیده شده باشد, نحوه ی مدیریت و بسط دادن جواب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بانک سوالات اسپیکینگ

در بسیاری از مواقع شرکت کنندگان در بخش اسپیکینگ آیلتس با موضوع هایی که از آن ها پرسیده می شود دچار مشکل هستند. زیرا به دلیل جدید بودن یا خاص بودن موضوع, کاندیدا ها نمی دانند که چه پاسخی به سوال مطرح شده بدهند و ایده ای در باره ی سوال پرسیده شده ندارند.بانک سوالات اسپیکینگ

یکی از راه هایی که به شما کمک خواهد کرد تا برای بخش Speaking آزمون IELTS بهتر آماده شوید و به نمره ی بالایی برسید این است که از قبل سوالات پر کاربرد در این بخش را خوانده و به پاسخ احتمالی خود به این سوالات فکر کنید. در صورتی که ایده ی مناسبی برای جواب دادن به هر یک از سوال ها ندارید می توانید با پرسیدن آن سوال از اطرافیان خود و یا با جستجوی ایده در اینترنت جواب مناسبی برای آن سوال آماده کنید. به یاد داشته باشد که حفظ کردن پاسخ های موجود در اینترنت و کتاب ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود و تنها از نمونه جواب ها برای گرفتن ایده و یا لغات مرتبط استفاده کرده, و سپس آن جواب را به سبک خود آماده کنید.

در راستای کمک به شما زبان ازموزان عزیز برای آمادگی و آشنایی بیشتر با سوالات پر تکرار آزمون گفتاری آیلتس, تیم آموزشی ما بانکی از سوالات پرتکرار را جمع آوری کرده است. این سوالات با تفکیک موضوعی و در سه بخش Task 1، Task 2 و Task 3 در اختیار شما قرار داده شده اند.

بانک سوالات اسپیکینگ
آپادانا آیلتس کرج

Task3

sample speaking

آپادانا آیلتس کرج

Task2

sample speaking

آپادانا آیلتس کرج

Task1

sample speaking

اسکرول به بالا
Scroll to Top