دانلود کتاب رایتینگ

IELTS Band 9

Get IELTS Band 9 – In General Training Writing Task 1 Letters

 

یا قصد شرکت در آزمون جنرال IELTS را دارید؟

آیا تیپ های مختلف نامه که در تسک ۱ ممکن است از شما خواسته شود را می شناسید؟

آیا می توانید یک نامه ی رسمی با ساختار و محتوی درست برای مخاطب خاص بنویسید؟

آیا می توانید یک نامه ی غیر رسمی یا نیمه رسمی با ساختار و محتوی درست برای مخاطب خاص بنویسید؟

به منظور دست یابی به بهترین نتیجه ی ممکن در بخش ۱ Writing جنرال IELTS می بایست توضیحات و شرایط نامه ای که باید بنویسید را به سرعت مطالعه کرده و یک نامه با توجه به شرایط مطرح شده بنویسید. این کتاب با یک پروسه ی سه مرحله ای به شما کمک می کند تا هر نوع نامه ای که از شما خواسته می شود را بنویسید.

این کتاب ۱۲ نمونه نامه را در اختیار شما قرار می دهد که هر کدام از آنها شامل توضیح در باره ی موضوع, نمونه ی نامه با استاندارد نمره ی ۹ IELTS  و نیز نکاتی در باره ی دلیل کسب نمره ی بالا می باشند.

در این کتاب، ما به شما نشان خواهیم داد که چطور نامه ی خود را شروع کرده, ساختاربندی کنید و آن را به اتمام  برسانید. نیز به شما آموزش خواهیم داد که چطور گرامر و لغات را به صورت رسمی یا غیر رسمی در نامه ی خود استفاده کنید و با وجود سطح زبان  معمولی,چطور محتوی ای خلق کنید که ممتحن IELTS را تحت تاثیر قرار دهد.

برای همه ی کسانی که در آزمون General آیلتس شرکت می کنند, این آزمون نقش مهمی در زندگی آنها ایفا خواهد کرد. این کتاب به شما کمک می کند تا با اعتماد به نفس کافی در آزمون شرکت کنید و بهترین نتیجه ی ممکن را در روز آزمون IELTS به دست بیاورید.

دانلود کتاب رایتینگ

Get IELTS Band 9 In Writing Task 1 Data Charts And Graphs

در بخش Writing آزمون آیلتس, تسک ۱ آکادمیک می تواند جز سخت ترین بخش های آزمون باشد, مخصوصا هنگامی که این تسک شامل اطلاعات, نمودار ها و جداول باشد. شما می بایست بدانید چطور نمودار ها و جدول ها را آنالیز کنید, چطور تفاوت بین اطلاعات پویا و ایستا را شناسایی کنید و چطور گزارش خود را ساختار بندی کنید.

این کتاب یک پروسه ی سه مرحله ای برای آنالیز کردن و نوشتن انشا به شما آموزش می دهد و برای این کار از دامنه ای گسترده از جدول ها, نمودار های میله ای, گراف ها و نمودار های دایره ای استفاده می کند. همینطور ۱۲ نمونه انشا با استاندارد نمره ی ۹ آیلتس در اختیار شما قرار داده می شود که شامل کامنت های ممتحن در باره ی نقاط قوت آنها می باشند.

همینطور خلاصه ای از ۱۰ اشتباه رایج در بخش نوشتاری آزمون آیلتس در این کتاب گنجانده شده است. اشتباهات رایجی که ممکن است شما را شگفت زده کنند. شما می توانید با دنبال کردن آموزش ها و پیشنهادات این کتاب شانس خود را برای گرفتن نمره ای بالا در بخش Writing آزمون IELTS افزایش دهید. حتی اگر سطح زبان شما بسیار بالا نباشد.

اگر در هنگام خواندن این کتاب نیاز به استفاده از دیکشنری داشتید, ما دیکشنری های کمبریج را به شما توصیه  می کنیم.

با دنبال کردن این الگوی سه مرحله ای, می توانید از گرفتن نتیجه ای خوب در بخش ۱ Writing آکادمیک آزمون IELTS اطمینان حاصل کنید. حتی اگر زبان شما سطح بسیار بالایی نداشته باشد.

  Get IELTS Band 9 Academic Writing Task 2

آیا قصد دارید تا در آزمون آیلتس شرکت کنید اما نگران بخش Writing آزمون IELTS به ویژه بخش دوم آن هستید؟

آیا با انواع سوالات این بخش و نحوه ی پاسخگویی به آنها آشنا هستید؟

دانلود کتاب رایتینگ آیلتس

این کتاب با ارائه ۱۵ نمونه انشا بی نقص آیلتس به شما کمک خواهد کرد تا مهارت خود را در بخش نوشتاری آزمون آیلتس افزایش دهید. هر نمونه ی انشا شامل سوال و نیز کامنت های ممتحن می باشد تا به کمک آنها به شما توضیح داده شود که چرا این نمونه می تواند نمره ی ۹ را در آزمون کسب کند. این کتاب همچنین شامل توضیحات کامل در باره ی انواع سوالاتی که ممکن است در آزمون Writing آیلتس با آنها مواجه شوید می باشد و تمرین هایی در اختیار شما می گذارد تا به کمک آنها مهارت نوشتاری خود را سنجیده و بهبود دهید.

همینطور خلاصه ای از ۱۰ اشتباه رایج در بخش نوشتاری آزمون آیلتس در این کتاب گنجانده شده است. اشتباهات رایجی که ممکن است شما را شگفت زده کنند. شما می توانید با دنبال کردن آموزش ها و پیشنهادات این کتاب شانس خود را برای گرفتن نمره ای بالا در بخش Writing آزمون IELTS افزایش دهید. حتی اگر سطح زبان شما بسیار بالا نباشد.

مقدمه نویسندگان:

برای خیلی از افراد شیاد سخت ترین بخش آزمون آکادمیک آیلتس بخش ۲ نوشتاری آن است. یکی از دلایل این موضوع این است که افراد کمی تفاوت بین تیپ های مختلف سوال در این بخش را می شناسند و عده ی کمتری هم زمان خود را صرف خواندن نمونه های خوب و استاندارد انشا آیلتس می کنند.

در این کتاب به شما نشان خواهیم داد که چگونه سوالات تسک ۲ Writing آیلتس را آنالیز کنید. شما خواهیم گفت که چه نوع سوالاتی ممکن است در این بخش آزمون به شما داده شود. در بخش تمرین های این کتاب, شما می بایست نمونه سوال ها را آنالیز کرده و تصمیم بگیرید که چگونه به آنها پاسخ دهید. سپس سعی کنید تا انشا خود را همانند آزمون ظرف مدت ۴۰ دقیقه بنویسید. پاسخنامه ی تمرین ها و همینطور خلاصه ای از ۱۰ اشتباه رایج که شرکت کنندگان در آزمون IELTS غالبا در بخش نوشتاری مرتکب آن ها می شوند نیز در اختیار شما قرار داده شده است. تلاش کنید تا مرتکب این اشتباهات نشوید.

اگر در هنگام خواندن این کتاب نیاز به استفاده از دیکشنری داشتید, ما دیکشنری های کمبریج را به شما توصیه  می کنیم.

اسکرول به بالا
Scroll to Top