ویدیوهای آموزشی آیلتس | مرکز تخصصی آیلتس آپادانا | Apadana IELTS Karaj

ویدیوهای آموزشی آیلتس

ویدیوهای آموزشی آیلتس

ویدیوهای آموزشی آیلتس

ویدیوهای آموزشی آیلتس

ویدیو های آموزشی آیلتس

آیلتس آزمونی است که در آن علاوه بر بالا بردن سطح زبان از لحاظ واژگان و گرامر, نیاز مبرمی وجود دارد تا با مهارت ها و تکنیک های مختلفی آشنا شویم. مهارت ها و تکنیک ها به  ما کمک خواهند کرد تا بتوانیم با  مدیریت کردن دانش و زمان خود, به بهترین عملکرد خود دست پیدا کرده و نمره ای بهتر در آیلتس بگیریم. حال اینکه مهارت ها با تکرار و مرور در ذهن ما نقش می بندند و هرچه بیشتر در طول روز ها و هفته ها آن ها را مرور کنیم, در شرایط آزمون راحت تر و سریع تر از فواید آنها بهره خواهیم برد.

چه ویدیویی ببینم؟؟؟

یکی از بهترین ابزار ها برای مرور آموخته ها در زمان کم و با کیفیت بالا استفاده از ویدیو های آموزشی آیلتس است. این ویدیو ها این قابلیت را دارند تا در  کمترین زمان ممکن مهم ترین نکات را جمع بندی کرده و به ما این امکان را بدهند تا در هر شرایط مکانی و در کمترین زمان بتوانیم نکاتی را مرور کنیم. بدون شک درستی و ارزش علمی ویدیو هایی که به آن ها استناد می کنیم بسیار مهم هستند.  واضح است که در صورتی که منبع ویدیو ها قابل استناد نباشند و استاندارد های آموزشی لازم در آنها رعایت نشده باشد , آسیبی که از تماشای آنها به دانسته های ما وارد می شود بیشتر  از فواید آن خواهد بود.

از همین رو، تیم آموزشی ما  تصمیم گرفته است که با رصد و بررسی این ویدیو ها, بهترین و مفید ترین ویدیوهای آموزشی آیلتس را انتخاب کرده و در این بخش و تحت عنوان ها و دسته های مشخص آن ها را در اختیار شما قرار دهد. امیدوار هستیم که با اختصاص دادن دقایقی از زمان روزانه ی خود و تماشای این ویدیو ها بتوانید مطالب گذشته و آموخته های خود را مرور و به تثبیت آن ها در ذهن خود کمک کنید.

Listening Videos

ApadanaIELTS Listening video

Reading Videos

ApadanaIELTS Reading video

Writing Videos

ویدیوهای آموزشی آیلتس

Speaking Videos

ویدیوهای آموزشی آیلتس

Subskill videos

Apadana IELTS Karaj