آیلتس پادکست

Apadana IELTS Karaj

 آیلتس پادکست

پادکست یک مجموعه ی معمولا سریالی از فایل های صوتی دیجیتال می باشد که از طریق اینترنت  در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

فواید گوش دان به پادکست:

گوش دادن به پادکست ها فواید بسیاری دارد که در بین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد. آیلتس پادکست

تقویت مهارت شنیداری :

از آنجایی که این فایل ها به زبان انگلیسی بوده و از استاندارد زبانی بسیار بالایی برخوردار هستند, به شما کمک خواهند کرد تا به وسیله ی گوش دادن به آنها و مواجه شدن با زبان اصلی و نحوه ی صحبت کردن افراد بومی, مهارت شنیداری خود را تقویت کنید. به همین دلیل به شما کمک خواهند کرد تا برای بخش شنیداری آزمون IELTS آماده شوید.

تقویت تلفظ:

هنگامی که به افراد بومی که زبان مادریشان انگلیسی است گوش می دهید با تلفظ درست کلمات و لحن جملات آشنا خواهید شد که خود نه تنها در بخش Listening آزمون آیلتس به شما کمک چشم گیری خواهد کرد, بلکه در بخش گفتاری و مصاحبه آزمون نیز موجب افزایش نمره ی Speaking شما خواهد شد.

تقویت لغت :

از آنجایی که پادکست های ارایه شده هر کدام موضوع خاص خود را دارند, علاوه بر تقویت لغات عمومی زبان, به شما کمک خواهند کرد تا دامنه ی واژگان موضوعی خود را نیز افزایش دهید. همانگونه که می دانید, استفاده از لغات مرتبط با موضوع در بخش های Speaking و Writing  آزمون آیلتس از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.

تقویت گرامر:

هر کدام از پادکست هایی که در این بخش برای شما قرار داده خواهند شد تمرکز ویژه ای بر یک نکته, زمان و یا ساختار گرامری خواهند داشت. در هر پادکست بخشی با عنوان گرامر در اختیار شما قرار می گیرد که با بیان و آموزش ساختار مد نظر به شما کمک خواهد کرد تا آن ساختار را سریع  تر و بهتر فرا بگیرید.

لازم به ذکر است که به منظور گرفتن نتیجه حد اکثری, پس از گوش دادن به پادکست نکات گرامری را مرور کنید و در صورت امکان یک بار دیگر به پادکست گوش دهید تا با تمرکز بیشتر با نحوه ی استفاده از ساختار آموزش داده شده آشنا شوید.گرامر نقش بسیار مهمی در همه ی بخش های آزمون IELTS ایفا می کند. آیلتس پادکست

تمرین های درک مطلب:

در پایان هر پادکست تمرین های درک مطلب برای شما قرار داده شده است. شما می بایست پس از گوش دادن به پادکست به سراغ این تمرین ها رفته و به آنها را جواب دهید.تعداد جواب های درست شما معیاریست برای سنجش میزان فهم شما از فایل صوتی. پس در صورتی که در جواب دادن به سوالات موفق نبودید, می بایست مجددا به پادکست گوش دهید.

متن فایل صوتی :

به منظور افزایش درک شما از فایل صوتی  و نیز کمک به شما زبان آموزان عزیز در شناختن نقاط ضعف خودتان, متن فایل صوتی در اختیار شما قرار داده شده است.شما می توانید در انتها و پس از گوش دادن به فایل و حل تمرین ها یک بار دیگر فایل صوتی را گوش کرده و به متن نگاه کنید تا متوجه شوید که کلمات یا جملات ای که نمی شنیده اید چه بوده اند.یادتان باشد که ضعف های شنیداری ما تکرار پذیر هستند اما اگر متوجه آنها شویم, در آینده آنها را به درستی خواهیم شنید. آی

پادکست آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 6 =


اسکرول به بالا