دانلودها | مرکز تخصصی آیلتس آپادانا | Apadana IELTS Karaj

دانلودها

دانلودها

Apadana IELTS Downloads

دانلودها: کتاب های آموزشی، مجلات، دیکشنری، ویدیو و پادکست های مفید برای آیلتس

در دنیای مدرن امروز آموزش دستخوش تغییرات بسیاری شده است و با ایجاد امکان های متفاوتی مانند نرم افزار ها, اپلیکیشن ها, فایل های صوتی و تصویری و دیکشنری های متنوع،  فرایند یادگیری زبان و نیز آمادگی برای آزمون های بین المللی مانند آزمون آیلتس را بسیار آسان تر و جذاب تر کرده است.

اما حجم و گستردگی بسیار زیاد این منابع معمولا موجب سردرگمی زبان آموزان می شود. از آنجایی که تنها با یک کلیک می توانید به انبوهی از کتاب ها، مقالات، ویدئو ها و… دسترسی پیدا کنید, برنامه ریزی مطالعاتی و نیز سنجش درستی محتوی آنها می تواند به کاری طاقت فرسا و وقت گیر , و یا خارج از حیطه تخصصی شما تبدیل شود. اما با همه ی این مشکلات, نقش مهم و کلیدی آن ها در دنیای سریع و پر مشغله و وابسته به تکنولوژی امروز انکار ناپذیر است.

از این رو, تیم آموزشی آپادانا با تکیه بر سال ها تجربه و نظارت مستمر بر این منابع سعی دارد تا شما را در این راه پر پیچ و خم یاری کند و با ارائه ی بهترین کتاب ها, اپلیکیشن ها و فایل های صوتی  و تصویری دستچین شده و قابل اطمینان و نیز با ارایه برنامه های مطالعاتی مبتنی بر آنها در طول کلاس ها و دوره های موسسه، انتخاب و برنامه ریزی آموزشی را برایتان راحت تر و دسترسی شما به این منابع را آسان تر کند. امیدواریم که با مراجعه مستمر به محتوی های آموزشی ارایه شده در صفحه ی دانلود ها  از طرف شما، بتوانیم به شما در رسیدن به نمره ی مطلوبتان در آیلتس کمک کنیم.

video down

دانلودها

دانلودها

magazine

دانلودها