crash-course-introduction

معرفی دوره آموزشی  IELTS Crash Course

 

 

  IELTS Crash Course  

 

معرفی دوره:

دوره آموزشی IELTS Crash Course یک دوره کوتاه مدت آموزشی جهت آموزش و تقویت مهارت­ های مورد نیاز زبان­ آموزانی است که برای شرکت در آزمون بین­ المللی IELTS و دریافت این مدرک نیاز به آماده ­سازی و تمرین مهارت­ های چهارگانه آزمون شامل مهارت­ های شنیداری، درک مطلب، نوشتاری و گفتاری در زبان انگلیسی دارند.

هدف دوره:

هدف از ایجاد دوره آموزشی IELTS Crash Course آماده ­سازی زبان آموزان در یک بازه زمانی کوتاه مدت برای شرکت در آزمون بین ­المللی IELTS و کسب نمره­ای مابین ۵/۵ تا ۵/۷ می­باشد.

مدت زمان دوره:

دوره آموزشی IELTS Crash Course برای یک دوره کوتاه مدت و به شرح زیر طراحی شده است:

 • طول دوره:                          ۳ ماه
 • تعداد کل جلسات:               ۸۰ جلسه ۱ساعت و نیم
 • تعداد جلسات در هفته:         ۶ جلسه (۳ روز و هر روز ۲ جلسه)
 • مدت زمان هر جلسه:           ۹۰ دقیقه
 • میزان ساعات آموزشی:        ۱۲۰ ساعت
 • تعداد جلسات لیسنینگ:       ۱۶جلسه
 • تعداد جلسات ریدینگ:          ۱۶ جلسه
 • تعداد جلسات رایتینگ           ۲۰ جلسه
 • تعداد جلسات اسپیکینگ:      ۲۰ جلسه
 • تعداد جلسات آزمون:            ۸ جلسه

بخش شنیداری  LISTENING:

در این بخش از دوره آموزشی، زبان­ آموزان با بخش شنیداری آزمون بین­ المللی IELTS و نحوه برگزاری آن آشنا شده، به یادگیری مهارت­ ها و نکات مربوط به این بخش پرداخته و این مهارت ­ها و نکات را درقالب تمرین­ های منسجم و مفید تکرار می­کنند. این بخش از دوره آموزشی شامل ۱۶ جلسه ۹۰ دقیقه ­ای می­باشد که در طی آن انواع سؤالات این بخش و استراتژی­ های مناسب برای پاسخ ­دهی به آن­ها آموزش داده شده و تمرین می­شود. برنامه، منابع و روش تمرین مناسب به صورت بسته های آموزشی و سیلابس جلسه به جلسه نیز در اختیار شما زبان آموز عزیز قرار داده خواهد شد.

بخش درک مطلب  READING:

در این بخش از دوره آموزشی، زبان­ آموزان با بخش درک مطلب آزمون بین­ المللی IELTS و نحوه برگزاری آن آشنا شده، به یادگیری مهارت ­ها و نکات مربوط به این بخش پرداخته و این مهارت­ ها و نکات را درقالب تمرین ­های منسجم و مفید تکرار می­کنند. این بخش از دوره آموزشی شامل ۱۶ جلسه ۹۰ دقیقه­ ای می­باشد که در طی آن انواع سؤالات این بخش و استراتژی­ های مناسب برای پاسخ­ دهی به آن­ها آموزش داده شده و تمرین می­شود. برنامه، منابع و روش تمرین مناسب به صورت بسته های آموزشی و سیلابس جلسه به جلسه نیز در اختیار شما زبان آموز عزیز قرار داده خواهد شد.

بخش نوشتاری WRITING:

در این بخش از دوره آموزشی، زبان­ آموزان با بخش نوشتاری آزمون بین­ المللی IELTS و نحوه برگزاری آن آشنا شده، به یادگیری مهارت­ ها و نکات مربوط به این بخش پرداخته و این مهارت­ ها و نکات را درقالب تمرین­ های منسجم و مفید تکرار می­کنند. این بخش از دوره آموزشی شامل ۲۰ جلسه ۹۰ دقیقه ­ای می­باشد که در طی آن قسمت­ های مختلف این بخش از آزمون، انواع سؤالات این قسمت ­ها و استراتژی­ های مناسب برای پاسخ­ دهی به آن­ها آموزش داده شده و تمرین می­شود.

لازم به ذکر است که زبان آموزان در طی این دوره ۲۰ تمرین نوشتاری مختلف را در قالب قسمت­ های­ ۱ و ۲ آزمون انجام می­دهند که پس از تصحیح هر یک از WRITING های نوشته شده، نقاط ضعف خود را با دریافت نمره و بازخورد اساتید شناخته و برای برطرف نمودن آن­ها راهنمایی می­شوند.

بخش گفتاری  SPEAKING:

در این بخش از دوره آموزشی، زبان­ آموزان با بخش گفتاری آزمون بین ­المللی IELTS و نحوه برگزاری آن آشنا شده، به یادگیری مهارت­ ها و نکات مربوط به این بخش پرداخته و این مهارت­ ها و نکات را درقالب تمرین­ های منسجم و مفید تکرار می­کنند. این بخش از دوره آموزشی شامل ۲۰ جلسه ۹۰ دقیقه­ ای می­باشد که در طی آن قسمت­ های مختلف این بخش از آزمون، انواع سؤالات این قسمت­ ها و استراتژی­ های مناسب برای پاسخ ­دهی به آن­ها آموزش داده شده و تمرین می­شود.

لازم به ذکر است که زبان آموزان در طی این دوره تمرین­ های گفتاری مختلفی را در قالب قسمت­­های ۱، ۲ و ۳ آزمون انجام می­دهند که در هر یک نقاط ضعف خود را با دریافت نمره شناخته و برای برطرف نمودن آن­ها راهنمایی می­شوند.  در طول دوره بسته های آموزشی موضوعی شامل نمونه سوالات آیلتس و نیز واژگان و اصطلاحات کاربردی در اختیار شما قرار داده خواهد شد. علاوه بر تمرین های منسجم کلاسی، در طول دوره ۱۸ فایل اسپیکینگ  با موضوع مشخص توسط شما برای اساتید ارسال شده و پس از تصحیح این فایل ها توسط اساتید، گزارش عملکرد شما که دربرگیرنده ضعف ها و راهکارهای عملی می باشد برای شما ارسال می گردد.

بخش GRAMMAR و VOCABULARY:

در این بخش از دوره آموزشی،  ساختارهای گرامری پایه ای تا پیشرفته در طول کلاس آموزش داده شده و بسته های تمرینی جامع در اختیار شما زبان آموزان قرار داده می شود. همچنین بسته های موضوعی واژگان که نیازهای شما برای عملکرد مناسب در همه بخش های آزمون آیلتس را برطرف می کنند در اختیار شما قرار داده می شود.

زبان ­آموزان گروه هدف:

زبان­ آموزان جامعه هدف جهت شرکت در دوره آموزشی IELTS Crash Course به گروه ­های مختلفی تقسیم می­ گردند که به شرح زیر می­باشد:

 1. زبان­ آموزانی که در گذشته در آزمون بین­ المللی IELTS شرکت کرده اما موفق به کسب نمره مورد نظر خود نشده ­اند.
 2. زبان آموزانی که جهت شرکت در آزمون بین ­المللی IELTS و کسب نمره مورد نظر خود نیاز به مطالعه و تمرین بیشتری دارند.
 3. زبان ­آموزانی که برای شرکت در آزمون بین المللی IELTS و کسب نمره مورد نظر خود فرصت زمانی کوتاهی دارند.
 4. زبان ­آموزانی که جهت شرکت در آزمون بین ­المللی IELTS و کسب نمره مورد نظر خود نیاز به جمع ­بندی مطالب دارند.

برنامه­ ریزی آموزشی و مشاوره:

در این دوره آموزشی، هر یک از زبان ­آموزان بر اساس سطح زبانی خود، نمره مورد نیاز و مدت زمانی که می ­توانند برای تمرین در نظر بگیرند، یک برنامه تمرینی اختصاصی (Study Plan) دریافت می­کنند و نحوه عملکرد ایشان در اجرای این برنامه توسط اساتید دوره بررسی می­شود. همچنین زبان ­آموزان از مشاوره اختصاصی اساتید دوره نیز بهره مند خواهند بود.

اساتید:

در این دوره آموزشی، اساتید بنام آزمون بین­المللی IELTS که هر یک دارای سابقه طولانی در زمینه برگزاری آزمون و نیز آماده­ سازی زبان­ آموزان برای شرکت در آزمون هستند حضور خواهند داشت. هر دوره زیر نظر دو استاد مختلف برگزار شده که هریک مهارت­ های جداگانه ­ای را آموزش داده و زبان ­آموزان را تا دستیابی به هدف خود و کسب نمره مورد نظر ایشان قدم به قدم همراهی می­کنند.

مزایای شرکت در این دوره

 1.  دوره کوتاه مدت و سه ماهه می باشد
 2.  دوره نسبت به کلاس های خصوصی از نظر هزینه به صرفه تر می باشد.
 3.  کلیه مهارت ها به صورت کامل پوشش داده شده و نیاز به شرکت در هیچ دوره جانبی(مثل conversation, grammar, writing clinic ) وجود ندارد.
 4.  آزمون ماک کامل آیلتس از شما گرفته می شود و نیاز به شرکت در آزمون ماک اضافه نخواهید داشت.
 5. در طول دوره پشتیبانی آموزشی به شما داده می شود و تا قبل از پایان دوره راهنمایی های لازم به شما داده می شود تا دوره را به صورت مفید به پایان برسانید.
 6. در طول دوره ۲۰ رایتینگ تسک ۱ و۲ می نویسید که توسط اساتید برای شما تصحیح می شود.
 7. در طول دوره ۱۸ فایل اسپیکینگ توسط اساتید تصحیح می گردد.

 

اسکرول به بالا
Scroll to Top