درباره آپادانا | مرکز تخصصی آیلتس آپادانا | مرکز تخصصی آیلتس کرج
 1. ۱
  گروه آموزشی
  گروه آموزشی متخصص ما همواره با نگاهی علمی و تخصصی فراتر از کلاس جهت حمایت شما قدم بر میدارد. اساتید ما متعهدند تا محتوای درسی را آنگونه طراحی کنند که منجر به بیشترین بازده آموزشی برای شما شود.
 2. ۲
  گروه اداری

  همکاران ما در بخش اداری از لحظه ورود شما آماده ارایه خدمات مشاوره و راهنمایی در خصوص دوره های مختلف و کمک به شما جهت انتخاب دوره مناسب می باشند. همواره در طول مسیر یادگیری در کنارتان هستند.

 3. ۳
  مدیران آموزش

   مدیران آموزش آپادانا با رویکردی پویا و رو به جلو همواره در ایجاد بستر و زمینه های پیشرفت هر چه بیشتر تیم اساتید تلاش می کند. لذا، با تکیه بر دانش های نوین حوزه روانشناسی آموزش و یادگیری روش های نوین آموزش و نیز با ارزیابی مداوم و منظم پیشرفت زبان آموزان همواره سعی در بهبود کارآیی سیستم آموزشی دارد و زمینه های رشد و پیشرفت اساتید را فراهم می نماید.

 4. ۴
  گروه پشتیبانی

  گروه پشتیبانی ما همیشه آماده ارایه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین جهت رفع موانع یادگیری شما می باشند.

  در نیازسنجی سیستم های آموزشی سه عامل کلیدی مد نظر قرار می گیرند. ضرورت ها به معنی اهداف کوتاه مدت هر ترم شامل نیازهای زبانی ومهارت ها، کمبودها به معنی ضعف های بجا مانده از آموزش قبلی و نیز خواسته ها و تمایلات دانشجویان.

  گروه پشتیبانی ما با بررسی و آنالیز این سه عامل کلیدی به شما در راستای تبیین اهداف کوتاه مدت و نیز رسیدن به آن اهداف کمک می کند.

  در این راستا مشاوره و پشتیبانی حضوری تلفنی و ایمیلی به شما داده می شود تا با آگاهی کامل سیر پیشرفت خود را نقطه به نقطه کنترل کنید و در صورت وجود نقاط ضعف با مشاوره های گروه پشتیبانی در سریعترین زمان ممکن آنها را برطرف نمایید.

 5. ۵
  اساتید

  اساتید شما عامل کلیدی در تجربه خوشایند یادگیری تان می باشند. ما تنها اساتید باتجربه و متخصص را جهت همکاری با آپادانا انتخاب می کنیم. و همواره آنها را حمایت می کنیم تا بتوانند تجربه خوشایند یادگیری را در شما ایجاد کرده و شما را به سمت موفقیت راهنمایی کنند.

  اساتید آپادانا پس از جذب،  همکاری در محیطی دوستانه همراه با همیاری متقابل را تجربه می کنند. و با شرکت در دوره های هفتگی و نیز کارگاه های آموزشی در حوزه های روانشناسی و روش های تدریس دانش خود را بروز می کنند.

  ما بر این باوریم که از متوسط اطرافیان گامی فراتر نمی توان برداشت. بنابراین، پیشرفت ما وابسته به کارایی و تخصص تک تک افراد شاغل می باشد پس تیم آموزشی موفق خواهد بود که هر یک از اساتید آن در حد یک مدیر آموزش باشند .