تصحیح رایتینگ

 

همواره یکی از دشوار ترین بخش های آزمون آیلتس برای کاندیدا ها بخش نوشتاری آن بوده است. این امر دلایل متفاوتی دارد که از جمله ی آنها می توان به عدم آشنایی با ساختار آزمون, آشنا نبودن با سیستم نمره دهی, تمرین کم, و عدم شناخت نسبت به نقاط ضعف ای که در نوشتن دارید اشاره کرد. ما باور داریم که با نوشتن تسک یک یا دو به اندازه ی کافی و با تصحیح شدن نوشته هایمان می توانیم به راحتی به نمره ی مد نظر خود در آزمون آیلتس دست پیدا کنیم. از این رو و با هدف کمک به شما عزیزان در این مسیر, مرکز آیلتس آپادانا بخش تصحیح آزاد رایتینگ خود را به شما معرفی می کند.

شما می توانید در هر زمان و هر تعداد رایتینگ ای که در نظر دارید را نوشته, تایپ کرده و به همراه موضوع سوال برای ما ارسال کنید تا تیم ما در اولین فرصت آنها را برای شما تصحیح کنند. در روند تصحیح, نه تنها مشکلات گرامری و لغوی شما اصلاح می شوند, بلکه در صورت وجود هر گونه مشکل ساختاری در بخش های Task Response و Cohesion and Coherence یادداشت ها و آموزش هایی برای شما به صورت کامنت قرار داده خواهد شد. همچنین در انتها نمره تفکیکی به شما داده می شود تا بتوانید متوجه شوید که در کدام بخش از رایتینگ نیاز به تمرین بیشتری دارید. تجربه ی سالیان به ما نشان داده است که نمرات داده شده به زبان آموزان توسط کارشناسان ما بسیار به نمره ی اصلی کسب شده توسط آن ها در آزمون اصلی نزدیک بوده اند. در پایان و با هدف افزایش هرچه بیشتر کارایی این دوره, فایل ای صوتی توسط کارشناسان ما برای شما ارسال می شود که در آن به مشکلات شما پرداخته و راهکار های مناسب برای برطرف کردن هرچه سریع تر آنها به شما ارائه خواهد شد.

تسک یک:

چه قصد گرفتن آیلتس جنرال و چه آیلتس آکادمیک را داشته باشید, می توانید با انتخاب موضوعات از منابع مختلف و قابل اطمینان تسک یک خود را نوشته و آن را برای ما ارسال کنید. محدودیتی در تعداد رایتینگ های ارسالی در هفته وجود ندارد, اما پیشنهاد ما به شما این است که رایتینگ های خود را تک تک برای ما ارسال کنید و پس از دیدن اشکال ها و گوش دادن به مشاوره ی ما اقدام به نوشتن رایتینگ بعدی کنید تا بتوانید مرحله به مرحله ایراد های خود را از بین برده و پیشرفت بیشتری داشته باشید.

تسک دو:

محدودیتی در تعداد رایتینگ های ارسالی در هفته وجود ندارد, اما پیشنهاد ما به شما این است که رایتینگ های خود را تک تک برای ما ارسال کنید و پس از دیدن اشکال ها و گوش دادن به مشاوره ی ما اقدام به نوشتن رایتینگ بعدی کنید تا بتوانید مرحله به مرحله ایراد های خود را از بین برده و پیشرفت بیشتری داشته باشید. در انتخاب منبعی که تاپیک ها را از آن انتخاب می کنید دقت کنید. همینطور تلاش کنید تا تاپیک های انتخابی شما دامنه ی گسترده ای از موضوع های آیلتس را پوشش دهند.

. برای اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا